Viki Cakes

Viki Cakes

Viki Cakes

W Viki Cakes tworzymy wyjątkowe torty i desery dla najbardziej wymagających podniebień naszych klientów. Wszystkie kreacje Viki Cakes są od podstaw wykonywane z najlepszych, naturalnych składników. Specjalizujemy się w weselach, urodzinach, przyjęciach rodzinnych oraz imprezach firmowych. Twój wymarzony tort będzie zachwycał zarówno swoim wyglądem jak i smakiem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc osłodzić Twoje przyjęcie. Wiemy, że tort jest centralnym punktem każdej uroczystości dlatego dokładamy wszelkich starań aby Twoi goście byli zachwyceni.

Spraw aby Twoje przyjęcie było jeszcze słodsze!

Od zawsze kocham tworzyć różne smaki w kuchni, piec i sprawiać radość bliskim moimi wypiekami.
Kocham podróże zarówno te małe jak i duże.
Ukończyłam Psychologię w zarządzaniu.
Kilkanaście lat byłam harcerką w ZHR. Prowadziłam gromadę zuchową, drużynę harcerek, hufiec. Organizowałam kursy, kolonie zuchowe i obozy harcerskie. Tak! Spędzałam miesiąc każdego lata w lesie bez prądu i bieżącej wody 😊
7 lat byłam także członkiem organizacji Toastmasters Internationals, w której szlifowałam swoje umiejętności jako mówca oraz lider. Zajmowałam się edukacją, byłam Dyrektorem Okręgu i zarządzałam klubami w niemal połowie Polski.
W życiu jestem wdzięczna za każde doświadczenie jakie mnie spotkało.

Zapraszam Was do mojego słodkiego świata.
-Wiktoria Klatecka

Newsletter Dołącz do grona moich słodkożerców jeśli chcesz: Pierwsza/y dowiedzieć się o szkoleniach, kupić limitowane słodkości, poczytać o trendach ślubnych i eventowych, poznać nowe przepisy.